משלוחים והחזרות

מדיניות משלוחים

לנוחיותכם אפשרויות השילוח הבאות:

  • שליח עד הבית  -  זמן אספקה עד 21 ימים  -  עלות: 20 ש"ח או חינם בקניה מעל 199 ש"ח. למעט תקופות מבצע מוגבלות בזמן מוצהר באתר שבהם יתכן גם משלוח חינם לפי מדיניות והחלטת החנות בלבד.

  • איסוף עצמי  -  זמנית לא פעיל  - חינם


*למעט ישובים מרוחקים בהם זמן האספקה עשוי להתארך.

 

כיצד מתבצע משלוח עד הבית?
ההזמנה תסופק באמצעות שליח בין השעות 8:00 ל-20:00, לכן מומלץ לבחור כתובת בה יהיה לכם נוח לקבל את המשלוח במהלך שעות אלו.


אם לא הייתי בבית כשהשליח הגיע?
כאשר החבילה תצא לדרך, חברת השילוח תשלח אליכם הודעת SMS הכוללת אפשרות למעקב אחר ההזמנה.
במידה ואינכם בבית, ניתן לאשר לשליח השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל ובמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

 

מהם אזורי השילוח?
ניתן לבצע הזמנה באתר לכל חלקי הארץ.

 
האם ניתן להחזיר או להחליף מוצר שרכשתי באתר האינטרנט, לאחר קבלתו?
ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו באתר תוך 14 ימים ממועד קבלת ההזמנה ולקבל תמורתם פריט חלופי. במצב כזה עלות השילוח היא על הלקוח בלבד.

מדיניות ביטולים והחזרות

ביטול עסקה

צר לנו שהחלטתם לבטל את ההזמנה.

אנחנו באקספוזי עושים את מירב המאמצים כדי לספק עבורכם את השירות הטוב ביותר, ומקווים להמשיך להתראות, כאן באתר.

אקספוזי מאפשרת לבטל עסקה שנעשתה באתר האינטרנט שלה, באמצעות הודעת ביטול שימסור הצרכן בכל אחת מהדרכים המפורטות להלן ובהתאם לדרכי ההתקשרות המפורטות להלן.

בהודעת הביטול יש לציין את שם הצרכן ואת מספר תעודת הזהות שלו. כדי לסייע לאקספוזי לאתר את העסקה הרלוונטית, מתבקש הצרכן לצרף להודעת הביטול חשבונית/קבלה לשם זיהוי העסקה וסכומה.
לידיעתך – אינך חייב/ת למסור כתובת דוא"ל לצורך ביצוע הביטול; אך מסירת כתובת מייל תאפשר ללקוח/ה מעקב אחר הטיפול בביטול וקבלת הודעה מאקספוזי על הפנייה. מעקב זה לא יהיה אפשרי ללא מסירת כתובת דוא"ל.

דרכי הביטול:

באמצעות שירות הלקוחות של אקספוזי ביצירת קשר באתר, פנייה במייל או בטל': 0547882405

 

ביטול עסקה שבוצעה באתר האינטרנט של אקספוזי:

לקוח הרוכש מוצר באתר אקספוזי רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הצרכן"). הפירוט המובא להלן הוא תקציר לא מחייב של הכללים המלאים והמחייבים הנמצאים בחוק הגנת הצרכן. אין באמור בתקציר זה כדי להגביל את זכויותיה של אקספוזי או את זכויותיו הקוגנטיות של הצרכן, על פי חוק הגנת הצרכן.

מועד הביטול:
אפשר לבטל את הרכישה בתוך: (א) 21 ימי עסקים ממועד ביצועה; (ב) 14 ימים מיום קבלת המוצר; (ג) 14 ימים מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן – לפי המועד המאוחר ביניהם.

במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר נמסרו לצרכן בנוגע למוצר או עקב אי-אספקת הנכס או השירות במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי החוזה ("אי התאמה") תחזיר אקספוזי בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן בגין המוצר הפגום, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה דמי ביטול כלשהם מהצרכן.

במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר אקספוזי בתוך 14 יום מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ותגבה דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

בכל מקרה שאין מדובר בפגם במוצר או בפגם המידע על המוצר, עלות הביטול אינה כוללת עלויות שילוח. היא נפרדת מעלות המוצרים.

משמע בעת ביטול עסקה, כל עוד המוצר אינו נשלח יהיה ניתן לקבל החזר גם על המשלוח. אך ברגע שהמוצר יצא למשלוח או הגיע אל הלקוח או דורש החלפה ע"י הלקוח עלות השילוח תחול על הלקוח בלבד. 

אין בזכותו של צרכן לבטל עסקה כדי לגרוע מזכותה של אקספוזי לתבוע את נזקיה במקרה של החזרת מוצרים שערכם פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבם בזמן שהיו ברשות הצרכן, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנעשה בו שימוש, שאריזתו נפתחה או נפגמה, שניזוק, שנפגם, שהתקלקל ו/או שספג פגיעה כלשהי.

על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בגין טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה,

בהתאם לתיקון 47 לחוק הגנת הצרכן, אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק ועולה חדש (כהגדרתם בחוק), שביצע עסקה באתר האינטרנט של אקספוזי אשר כללה שיחה טלפונית עם נציג אקספוזי, יהיו רשאים לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף 14ג(ב), לפי המאוחר.